Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

HAKKIMIZDA

Bütün dünyada artan rekabet, azalan marjlar ve değişen müşteri ihtiyaçları karşısında sizi rakiplerinizden ayrıcalıklı kılmak gümrük müşavirliği alanında verdiğimiz yenilikçi, hızlı ve doğru hizmetle olacaktır.

Bunun bilincinde olarak kurulduğumuz günden bu yana tüm projelerimizi sürekli geliştirerek, temel felsefemiz olan yenilikçi ve girişimci yapımıza ileri teknoloji ürünlerini de ekleyerek müşteri ihtiyaçlarını önceden görüp, günümüz koşulların da en uygun ve en hızlı hizmet desteğini sağlayarak sizlerin her zaman önde olması amaçlarımızın başında yer almıştır.

E-Batı gümrük müşavirliği ailesi olarak, tekstil, otomotiv, maden, metal, makine, kimya plastik, ambalaj başta olmak üzere hangi sektörde olursa olsun, yenilikçi ve müşteri odaklı iş anlayışımızla, geniş hizmet ağımızla, her birini vazgeçilmez bir iş otağımız olarak gördüğümüz müşterilerimize hızlı, güvenilir, ekonomik, verimli ve uygulanabilir çözümler sunmak öncelikli hedefimizdir.

Şunu samimiyetle belirtmek isteriz ki insan, teknoloji ve alt yapıya yapmış olduğumuz yatırımlar bizi 20 yılda sektörde sayılı firmaların arasına getirmiştir.

Bu sürede gelinen noktada BATI GRUP tüm İstanbul gümrüklerinde irtibat büroları bulunan 120 çalışanı,8 gümrük müşaviri, 25 müşavir yardımcısı, uzman yönetici kadrosu, en az iki yıllık gümrük okulu mezunu müşteri temsilcilerin den oluşmaktadır

Bu hedeflerimiz doğrultusunda daha önce taahhüt ettiğimiz tüm sözleri tutmanın haklı gururunu siz değerli dostlarımız ve çalışanlarımızla paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Başarılarımıza katkıda bulunan ve bünyemize yeni katılacak olan siz değerli müşterilerimize ve en değerli kaynağımız çalışanlarımıza teşekkür ederiz.